فلزیاب PalliPartners

معرفی فلزیاب PalliPartners

فلزیاب PalliPartners یک دستگاه ساده و عالی برای بزرگسالان و کودکان است. این گنج یاب دارای چندین ویژگی و مشخصات فوق العاده ای است، که هر کاربری را مجذوبش میکند. شما میتوانید با این دستگاه هم خودتان و هم فرزندانتان از گنجیابی لذت ببرید.

فلزیاب PalliPartners

گنج یاب PalliPartners برای استفاده در فضای باز طراحی شده است. به طور کلی به دلیل تعداد زیاد اشیاء، تجهیزات الکتریکی و سیگنال های تداخل، در داخل خانه به خوبی کار نمی کند. هنگام گنجیابی در مزرعه، از ترکیب خاک در منطقه خود آگاه باشید چون اندازه، شکل و اکسیداسیون فلزات زیرزمینی بر نتایج تشخیص تأثیر می گذارد.

 

مشخصات و ویژگی های کلی فلزیاب PalliPartners

  • سه حالت قوی و حالت تمایز واقعی

فلزیاب PalliPartners دارای سه مدل عملیاتی است: ۱ حالت تمام فلز – فلزیاب هر زمان که فلزی را ببیند به شما اطلاع می دهد. ۲ حالت دیسک – شما می توانید از این فلزیاب برای تفکیک فلزات استفاده کنید. ۳ حالت Notch NOTCH – را فشار دهید، سپس دکمه + یا – را فشار دهید تا هدف مورد نظر برای بریدگی (حذف) انتخاب شود. و شما به سادگی می توانید فلزی را که نمی خواهید از طریق حالت تشخیص و حالت شکاف حذف کنید.

  • نمایشگر ال سی دی بصری و تشخیص عمیق تر

واضح است که شما می توانید حالت تشخیص، سطح حساسیت، وضعیت باتری و سطح صدا را دقیق تر و راحت تر ببینید. حتی در شب یا در منطقه تاریک اطلاعات را به طور مستقیم از صفحه LCD دریافت کنید و فلزات را تا عمق ۸٫۷ اینچ شناسایی کنید.

  • لوازم جانبی کامل

نه تنها یک فلزیاب دریافت می کنید، بلکه دارای پکیج کیف حمل، بیل (بادوام تر و قوی تر از سایر بیل ها)، جک هدست است که می تواند با هدست های معمولی استفاده شود.

  • کویل جستجوی با دقت بالا و ضد آب:

قطر این سیم پیچ جستجوگر فلزیاب ۱۰ اینچ است. همانطور که می دانید، هرچه سیم پیچ جستجو بزرگتر باشد، حساسیت بالاتری دارد و به شما امکان می دهد کارآمدتر و در زمان صرفه جویی کنید. سیم پیچ جستجوی ضد آب به شما امکان می دهد از تشخیص در زیر آب استفاده کنید، که برای فضای باز مانند ساحل، رودخانه، حیاط خلوت عالی است. (توجه: جعبه کنترل ضد آب نیست)

 

  • هدفون

در مکان های پر سر و صدا نگران گنجیابی خود نباشید ردیاب فلزی مجهز به هدفون است که به شما امکان می دهد بر روی کشف خود تمرکز کنید و هیچ نشانه موثری را از دست ندهید.

از دکمه Pinpoint گنج یاب پالی پارتنرس چگونه استفاده کنیم؟

برای استفاده از عملکرد دقیق یا همان پین پوینت، سیم پیچ جستجو را در کنار محل مشکوک هدف در ارتفاع ثابتی از سطح زمین قرار دهید. دکمه Pinpoint را فشار داده و نگه دارید و سیم پیچ جستجو را روی ناحیه مورد نظر جارو کنید و در عین حال همان ارتفاع ثابت را از سطح زمین حفظ کنید. سیم پیچ جست و جو را از پهلو به پهلو و جلو به پشت با الگوی ضربدری جارو کنید تا سیگنال اوج را پیدا کنید.

توجه: توصیه می شود در طول کل فرآیند پین پوینت، ارتفاع ثابتی را حفظ کنید تا از تولید سیگنال های کاذب یا پوشاندن سیگنال هدف کانی سازی زمین جلوگیری شود.

راه های ارتباطی با شرکت دنیای فلزیاب

نشانه گنج 

نماد گنج
نشانه های گنج 

بهترین فلزیاب

واتس آپ :۰۹۳۵۵۷۰۹۲۹۲

شماره تماس کارشناسان فروش فلزیاب  :۰۹۳۵۵۷۰۹۲۹۲

 

خدمات پس از فروش :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از

آن خرید میکینید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش

داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

جهت ارتباط با کارشناسان ما و خرید و فروش فلزیاب با ما تماس بگیرید

۰۹۳۵۵۷۰۹۲۹۲

۰۹۱۹۹۸۸۵۴۰۰

درباره ما Donya84

محتوا پیشنهادی

فلزیاب GEX8500-min

فلزیاب GEX8500

طلایاب و فلزیاب gex8500 : فلزیاب gex8500 سیستم هوشمند ( ۵ کاره) تمام اتومات GEX-8500 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 5 =